Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre 2021 – Program categoria 2007

Publicat acum

,

16 echipe vor fi la startul categoriei 2007 de la Cupa Mării Negre 2021. Acestea vor fi împărțite în 4 grupe de câte 4 echipe.

Grupa A

1.  Keep Going București

2. ACSC Cazasu

3. Viitorul Ungheni Cristești

4. CS Mihail Kogălniceanu

Etapa I

Keep Going București – CS Mihail Kogălniceanu – 9 august ora 17.00 – 18.00

ACSC Cazasu – Viitorul Ungheni Cristești – 9 august ora 18.00 – 19.00

Etapa II

CS Mihail Kogălniceanu – Viitorul Ungheni Cristești – 10 august ora 11.00 – 12.00

Keep Going București – ACSC Cazasu – 10 august ora 16.00 – 17.00

Etapa III

ACSC Cazasu – CS Mihail Kogălniceanu – 11 august ora 11.00 – 12.00

Viitorul Ungheni Cristești – Keep Going București – 11 august ora 12.00 – 13.00

Grupa B

1. LPS Vaslui I

2. Steaua Noua Generație

3. Kinder Constanța

4. Viitorul Bacău

Etapa I

LPS Vaslui I – Viitorul Bacău – 10 august ora 10.00 – 11.00

Steaua Noua Generație – Kinder Constanța – 10 august ora 11.00 – 12.00

Etapa II

Viitorul Bacău – Kinder Constanța – 11 august ora 9.00 – 10.00

LPS Vaslui I – Steaua Noua Generație – 11 august ora 10.00 – 11.00

Etapa III

Steaua Noua Generație – Viitorul Bacău – – 12 august ora 8.00 – 9.00

Kinder Constanța – LPS Vaslui I – 12 august ora 9.00 – 10.00

Grupa C

1. Luceafărul Brăila

2. CSS Brașovia

3. ACS Hușana Huși        

4. CSO Ovidiu

Etapa I

Luceafărul Brăila – CSO Ovidiu – 9 august ora 19.00 – 20.00

CSS Brașovia – ACS Hușana Huși – 10 august ora 9.00 – 10.00

Etapa II

CSO Ovidiu – ACS Hușana Huși – 10 august ora 19.00 – 20.00

Luceafărul Brăila – CSS Brașovia – 11 august ora 8.00 – 9.00

Etapa III

CSS Brașovia – CSO Ovidiu – 11 august ora 18.00 – 19.00

ACS Hușana Huși – Luceafărul Brăila – 11 august ora 19.00 – 20.00

Grupa D

1.  Voința Valu lui Traian

2. LPS Vaslui II

3. Atletico Steaua

4. Aspol București

Etapa I

Voința Valu lui Traian – Aspol București – 9 august ora 16.00 – 17.00

LPS Vaslui II – Atletico Steaua – 10 august ora 8.00 – 9.00

Etapa II

Aspol București – Atletico Steaua – 10 august ora 17.00 – 18.00

Voința Valu lui Traian – LPS Vaslui II – 10 august ora 18.00 – 19.00

Etapa III

LPS Vaslui II – Aspol București – 11 august ora 16.00 – 17.00

Atletico Steaua – Voința Valu lui Traian – 11 august ora 17.00 – 18.00

Partidele, care vor avea o durată de 50 de minute (2 reprize de 25 de minute), vor avea loc pe Stadionul Sparta din Techirghiol.

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending