Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre 2021 – Categoria 2013 – Programul meciurilor eliminatorii

Publicat acum

,

La capătul a trei zile de meciuri intense și spectaculoase, Cupa Mării Negre 2021 – Categoria 2013 a ajuns în fazele eliminatorii.

CSM Lugoj Alb, Sporting Cluj, Star Buzău I, Abatorul Slobozia, Sparta Techirghiol, Luceafărul Târgoviște II, Kinder Constanța II și Pescărușul Sarichioi se vor lupta pentru un loc în careul de ași.

Iată programul de vineri, 6 august:

Ora 9.00 – 9.50 Sfert de finală locurile 1-8  – Abatorul Slobozia – Sparta Techirghiol (Teren Sintetic Eforie Nord)

Ora 9.50 – 10.40 Sfert de finală locurile 1-8 – Star Buzău I – Pescărușul Sarichioi (Teren Sintetic Eforie Nord)

Ora 10.40 – 11.30 Sfert de finală locurile 1-8 – Sporting Cluj – Kinder II Constanța (Teren Sintetic Eforie Nord)

Ora 11.30 – 12.20 Sfert de finală locurile 1-8 – CSM Lugoj Alb – Luceafărul Târgoviște II (Teren Sintetic Eforie Nord)

Ora 9.00 – 9.50 Sfert de finală locurile 9-16 – Juniorul Țăndărei – Luceafărul Târgoviște (Teren Sintetic Techirghiol)

Ora 9.50 – 10.40 – Sfert de finală locurile 9-16 – Alma Sibiu Alb – CSM Lugoj Albastru (Teren Sintetic Techirghiol)

Ora 10.40 – 11.30 Semifinală Locurile 17-20 – CFR Timișoara II – Progresul Găești (Teren Sintetic Techirghiol)

Ora 11.30 – 12.20 Sfert de finală locurile 9-16 – CFR Timișoara I – Star Buzău II (Teren Sintetic Techirghiol)

Ora 12.20 – 13.10 Sfert de finală locurile 9-16 – Viitorul Bacău – Kinder Constanța (Teren Sintetic Techirghiol)

Semifinală Locurile 5-8 – ora 17.00 – 17.50 – (Teren Sintetic Eforie Nord)

Semifinală Locurile 5-8 – ora 17.50 – 18.40 – (Teren Sintetic Eforie Nord)

Semifinală Locurile 9-12 – ora 18.40 – 19.30 – (Teren Sintetic Eforie Nord)

Semifinală Locurile 9-12 – ora 19.30 – 20.20 – (Teren Sintetic Eforie Nord)

Semifinală Locurile 1-4 – ora 20.20 – 21.10 – (Teren Sintetic Eforie Nord)

Semifinală Locurile 1-4 – ora 21.10 – 22.00 – (Teren Sintetic Eforie Nord)

Semifinală Locurile 13-16 – ora 17.00 – 17.50 – (Teren Sintetic Techirghiol)

Semifinală Locurile 13-16 – ora 17.50 – 18.40 – (Teren Sintetic Techirghiol)

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending