Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre 2021 Categoria 2010 – Schimbări importante în programul meciurilor

Publicat acum

,

În perioada 26-31 iulie Cupa Mării Negre, cel mai puternic turneu amical de pe litoral, programează duelurile categoriei 2010. Organizatorii au schimbat programul inițial al partidelor și au reușit ca toate meciurile din grupe să se joace pe stadionul din Techirghiol.

 Grupa A

1. AS Spartan Kids Craiova

2. Kinder Constanța

3. Viitorul Mădăraș

4. Rapid Cluj

5. Stars Brăila

Etapa I

Kinder Constanța – Stars Brăila – 26 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren Techirghiol II

Viitorul Mădăraș – Rapid Cluj – 26 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren Techirghiol II

Etapa II

Stars Brăila – Viitorul Mădăraș – 27 iulie ora 9.00 – 9.50 – Teren II Techirghiol

AS Spartan Kids Craiova – Kinder Constanța – 27 iulie ora 9.50 – 10.40 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Viitorul Mădăraș – AS Spartan Kids Craiova – 27 iulie ora 17.00 – 17.40 – Teren I Techirghiol

Rapid Cluj – Stars Brăila – 27 iulie ora 17.40 – 18.30 – Teren I Techirghiol

Etapa IV

AS Spartan Kids Craiova – Rapid Cluj – 29 iulie ora 10.40 – 11.30 – Teren I Techirghiol

Kinder Constanța – Viitorul Mădăraș – 29 iulie ora 11.30 – 12.20 – Teren I Techirghiol

Etapa V

Rapid Cluj – Kinder Constanța – 29 iulie ora 17.00 – 17.40 – Teren I Techirghiol

Stars Brăila – AS Spartan Kids Craiova – 29 iulie ora 17.40 – 18.30 – Teren I Techirghiol

            Grupa B

1. SR Brașov Galben

2. Șoimii Topraisar

3. CSM Lugoj

4. Transilvania Bistrița

5. Pescărușul Sarichioi

Etapa I

Șoimii Topraisar – Pescărușul Sarichioi – 26 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren II Techirghiol

CSM Lugoj – Transilvania Bistrița – 26 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren II Techirghiol

Etapa II

Pescărușul Sarichioi – CSM Lugoj – 27 iulie ora 10.40 – 11.30 – Teren I Techirghiol

SR Brașov Galben – Șoimii Topraisar – 27 iulie ora 11.30 – 12.20 – Teren I Techirghiol

Etapa III

CSM Lugoj – SR Brașov Galben – 27 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren I Techirghiol

Transilvania Bistrița – Pescărușul Sarichioi – 27 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren I Techirghiol

Etapa IV

SR Brașov Galben – Transilvania Bistrița – 29 iulie – ora 9.00 – 9.50 – Teren I Techirghiol

Șoimii Topraisar – CSM Lugoj – 29 iulie ora 9.50 – 10.40 Teren I Techirghiol

Etapa V

Transilvania Bistrița – Șoimii Topraisar – 29 iulie – ora 18.40 – 19.30 – Teren I Techirghiol

SR Brașov Galben – Pescărușul Sarichioi – 29 iulie – ora 19.30 – 20.20 – Teren I Techirghiol

Grupa C

1. Juniorul Satu Mare

2. CS Eforie

3. Viitorul Iulius Craiova

4. Olimpia Salonta

5. Șoimii Dunăreni

Etapa I

Șoimii Dunăreni  – CS Eforie – 26 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren I Techirghiol

Viitorul Iulius Craiova – Olimpia Salonta – 26 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren I Techirghiol

Etapa II

Șoimii Dunăreni  – Viitorul Iulius Craiova – 27 iulie ora 9.00 – 9.50 – Teren I Techirghiol

Juniorul Satu Mare – CS Eforie – 27 iulie ora 9.50 – 10.40 – Teren I Techirghiol

Etapa III

Viitorul Iulius Craiova – Juniorul Satu Mare – 27 iulie ora 17.00 – 17.40 – Teren II Techirghiol –

Olimpia Salonta – Șoimii Dunăreni  – 27 iulie ora 17.40 – 18.30 – Teren II Techirghiol

Etapa IV

 Juniorul Satu Mare – Olimpia Salonta – 29 iulie ora 10.40 – 11.30 – Teren II Techirghiol

CS Eforie – Viitorul Iulius Craiova – 29 iulie ora 11.30 – 12.20 – Teren II Techirghiol

Etapa V

Olimpia Salonta – CS Eforie – 29 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren II Techirghiol

Juniorul Satu Mare – Șoimii Dunăreni  – 29 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren II Techirghiol

Grupa D

1. Viitorul Târgu Frumos

2. Sparta Techirghiol

3. Atletic Junior Călărași

4. CSC Diogis

5. SR Brașov Negru

Etapa I

Sparta Techirghiol – SR Brașov Negru – 26 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren I Techirghiol

Atletic Junior Călărași – CSC Diogis – 26 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren I Techirghiol

Etapa II

SR Brașov Negru – Atletic Junior Călărași – 27 iulie ora 10.40 – 11.30 – Teren II Techirghiol

Viitorul Târgu Frumos – Sparta Techirghiol – 27 iulie ora 11.30 – 12.20 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Atletic Junior Călărași – Viitorul Târgu Frumos – 27 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren II Techirghiol

CSC Diogis – SR Brașov Negru – 27 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren II Techirghiol

Etapa IV

Viitorul Târgu Frumos – CSC Diogis – 29 iulie – ora 9.00 – 9.50 – Teren II Techirghiol

Sparta Techirghiol – Atletic Junior Călărași – 29 iulie ora 9.50 – 10.40 Teren II Techirghiol

Etapa V

CSC Diogis – Sparta Techirghiol – 29 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren II Techirghiol

SR Brașov Negru – Viitorul Târgu Frumos – 29 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren II Techirghiol

Se va juca 40 de minute, 2 reprize de 20 de minute.

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending