Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre Categoria 2010 – Program

Publicat acum

,

În perioada 26-31 iulie Cupa Mării Negre, cel mai puternic turneu amical de pe litoral, programează duelurile categoriei 2010.

20 de echipe vor fi la startul acestei categorii, împărțite în 4 grupe de 5 echipe.

 Grupa A

1. AS Spartan Kids Craiova

2. Kinder Constanța

3. Viitorul Mădăraș

4. Rapid Cluj

5. Stars Brăila

Etapa I

Kinder Constanța – Stars Brăila – 26 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren Sintetic Eforie Nord

Viitorul Mădăraș – Rapid Cluj – 26 iulie ora 17.50 – 18.40 Teren Sintetic Eforie Nord –

Etapa II

Stars Brăila – Viitorul Mădăraș – 27 iulie ora 9.00 – 9.50 – Teren II Techirghiol

AS Spartan Kids Craiova – Kinder Constanța – 27 iulie ora 9.50 – 10.40 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Viitorul Mădăraș – AS Spartan Kids Craiova – 27 iulie ora 17.00 – 17.40 – Teren I Techirghiol

Rapid Cluj – Stars Brăila – 27 iulie ora 17.40 – 18.30 – Teren I Techirghiol

Etapa IV

AS Spartan Kids Craiova – Rapid Cluj – 29 iulie ora 9.00 – 9.50 – Teren Sintetic Eforie

Kinder Constanța – Viitorul Mădăraș – 29 iulie ora 9.50 – 10.40 – Teren Sintetic Eforie

Etapa V

Rapid Cluj – Kinder Constanța – 29 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren I Techirghiol

Stars Brăila – AS Spartan Kids Craiova – 29 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren I Techirghiol

Grupa B

1. SR Brașov Galben

2. Șoimii Topraisar

3. CSM Lugoj

4. Transilvania Bistrița

5. Pescărușul Sarichioi

Etapa I

Șoimii Topraisar – Pescărușul Sarichioi – 26 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren II Techirghiol

CSM Lugoj – Transilvania Bistrița – 26 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren II Techirghiol

Etapa II

Pescărușul Sarichioi – CSM Lugoj – 27 iulie ora 9.00 – 9.50 – Teren Sintetic Eforie Nord

SR Brașov Galben – Șoimii Topraisar – 27 iulie ora 9.50 – 10.40 – Teren Sintetic Eforie Nord

Etapa III

CSM Lugoj – SR Brașov Galben – 27 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren I Techirghiol

Transilvania Bistrița – Pescărușul Sarichioi – 27 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren I Techirghiol

Etapa IV

SR Brașov Galben – Transilvania Bistrița – 29 iulie – ora 9.00 – 9.50 – Teren I Techirghiol

Șoimii Topraisar – CSM Lugoj – 29 iulie ora 9.50 – 10.40 Teren I Techirghiol

Etapa V

Transilvania Bistrița – Șoimii Topraisar – 29 iulie – ora 18.40 – 19.30 – Teren Sintetic Eforie

SR Brașov Galben – Pescărușul Sarichioi – 29 iulie – ora 19.30 – 20.20 – Teren Sintetic Eforie

Grupa C

1. Juniorul Satu Mare

2. CS Eforie

3. Viitorul Iulius Craiova

4. Olimpia Salonta

5. Șoimii Dunăreni I

Etapa I

Șoimii Dunăreni I – CS Eforie – 26 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren Sintetic Eforie Nord

Viitorul Iulius Craiova – Olimpia Salonta – 26 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren Sintetic Eforie Nord

Etapa II

Șoimii Dunăreni I – Viitorul Iulius Craiova – 27 iulie ora 9.00 – 9.50 – Teren I Techirghiol

Juniorul Satu Mare – CS Eforie – 27 iulie ora 9.50 – 10.40 – Teren I Techirghiol

Etapa III

Viitorul Iulius Craiova – Juniorul Satu Mare – 27 iulie ora 17.00 – 17.40 – Teren II Techirghiol –

Olimpia Salonta – Șoimii Dunăreni I – 27 iulie ora 17.40 – 18.30 – Teren II Techirghiol

Etapa IV

Juniorul Satu Mare – Olimpia Salonta – 29 iulie ora 10.40 – 11.30 – Teren Sintetic Eforie

CS Eforie – Viitorul Iulius Craiova – 29 iulie ora 11.30 – 12.20 – Teren Sintetic Eforie

Etapa V

Olimpia Salonta – CS Eforie – 29 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren II Techirghiol

Juniorul Satu Mare – Șoimii Dunăreni I – 29 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren II Techirghiol

Grupa D

1. Viitorul Târgu Frumos

2. Sparta Techirghiol

3. Atletic Călărași

4. CSC Diosig

5. SR Brașov Negru

Etapa I

Sparta Techirghiol – SR Brașov Negru – 26 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren I Techirghiol

Atletic Călărași – CSC Diosig – 26 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren I Techirghiol

Etapa II

SR Brașov Negru – Atletic Călărași – 27 iulie ora 10.40 – 11.30 – Teren Sintetic Eforie

Viitorul Târgu Frumos – Sparta Techirghiol – 27 iulie ora 11.30 – 12.20 – Teren Sintetic Eforie

Etapa III

Atletic Călărași – Viitorul Târgu Frumos – 27 iulie ora 18.40 – 19.30 – Teren II Techirghiol

CSC Diosig – SR Brașov Negru – 27 iulie ora 19.30 – 20.20 – Teren II Techirghiol

Etapa IV

Viitorul Târgu Frumos – CSC Diosig – 29 iulie – ora 9.00 – 9.50 – Teren II Techirghiol

Sparta Techirghiol – Atletic Călărași – 29 iulie ora 9.50 – 10.40 Teren II Techirghiol

Etapa V

CSC Diosig – Sparta Techirghiol – 29 iulie ora 17.00 – 17.50 – Teren Sintetic Eforie

SR Brașov Negru – Viitorul Târgu Frumos – 29 iulie ora 17.50 – 18.40 – Teren Sintetic Eforie

Se va juca 40 de minute, 2 reprize de 20 de minute.

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending