Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre 2021 – Categoria 2011

Publicat acum

,

24 de echipe vor fi la startul categoriei 2011, care se va desfășura între 28 iunie și 3 iulie. Acestea au fost împărțite în 6 grupe de câte patru echipe.

Câștigătoarele și cele mai bune două locuri doi se vor lupta pentru locurile 1-8, restul echipelor clasate pe locul 2 și cele mai bune două locuri trei se vor duela pentru locurile 9-16, iar restul pentru pozițiile 17-24.

Iată componența grupelor și ordinea meciurilor:

Grupa A

1. CFR Timișoara I

2. Alma Sibiu

3. Academia Hagi

4. Inter Galaxy București

Etapa I

CFR Timișoara I – Inter Galaxy București – 28 iunie Ora 17:40 – 18:30 – Teren I – Techirghiol

Alma Sibiu – Academia Hagi – 28 iunie – Ora 18:30 – 19: 20 – Teren I – Techirghiol

Etapa II

Academia Hagi – Inter Galaxy București – 29 iunie Ora 9:00 – 9:40 – Teren I – Techirghiol

CFR Timișoara I – Alma Sibiu – 29 iunie – Ora 9:40 – 10:30 – Teren I – Techirghiol

Etapa III

Alma Sibiu – Academia Hagi – 29 iunie Ora 16:00 – 16:50 – Teren I – Techirghiol

CFR Timișoara I – Inter Galaxy București – 29 iunie Ora 16:50 – 17:40 – Teren I – Techirghiol

Grupa B

1. CSM Lugoj

2. Luceafărul Târgoviște

3. Retezatul Hațeg

4. Kinder Constanța

Etapa I

CSM Lugoj – Kinder Constanța – 28 iunie ora – 16:00 – 16:50 – Teren Sintetic Eforie Nord

Luceafărul Târgoviște – Retezatul Hațeg – 28 iunie – ora 16:50 – 17:40 – Teren Sintetic Eforie Nord

Etapa II

Retezatul Hațeg – Kinder Constanța – 29 iunie – ora 9:00 – 9:40 – Teren II Techirghiol

CSM Lugoj – Luceafărul Târgoviște – 29 iunie- ora 9:40 – 10:30 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Luceafărul Târgoviște – Kinder Constanța – 29 iunie – Ora 16:00 – 16:50 – Teren II Techirghiol

Retezatul Hațeg – CSM Lugoj  – 29 iunie – Ora 16:50 – 17:40 – Teren II Techirghiol

Grupa C

1.  Club Sportiv Real Galați

2. Transilvania Bistrița

3. CFR Timișoara II

4. Forex Brașov

Etapa I

Club Sportiv Real Galați – Forex Brașov – 28 iunie – Ora 16:00 – 16:50 – Teren I Techirghiol

Transilvania Bistrița – CFR Timișoara II – 28 iunie – Ora 16:50 – 17:40 – Teren I Techirghiol

Etapa II

CFR Timișoara II – Forex Brașov – 29 iunie – Ora 10:40 – 11:30 – Teren II Techirghiol

Club Sportiv Real Galați – Transilvania Bistrița – 29 iunie – Ora 11:30 – 12:20 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Transilvania Bistrița – Forex Brașov – 29 iunie – Ora 17:40 -18:30 – Teren I Techirghiol

CFR Timișoara II – Club Sportiv Real Galați – 29 iunie – Ora 18:30 -19:20 – Teren I Techirghiol

Grupa D

1. Sparta Techirghiol

2. ACS Kids Sînmihaiul Roman

3. Luceafărul Brăila

4. ACS GT Sport Alba Iulia

ETAPA I

Sparta Techirghiol – ACS GT Sport Alba Iulia – 28 iunie – Ora 16:00 – 16:50 – Teren II – Techirghiol

ACS Kids Sînmihaiul Roman – Luceafărul Brăila – 28 iunie – Ora 16:50 – 17:40 – Teren II – Techirghiol

Etapa II

Luceafărul Brăila – ACS GT Sport Alba Iulia – 29 iunie – Ora 9:00 – 9:40 – Teren Sintetic Eforie

Sparta Techirghiol – ACS Kids Sînmihaiul Roman – 29 iunie – Ora 9:40 – 10:30 – Teren Sintetic Eforie

Etapa III

ACS Kids Sînmihaiul Roman – ACS GT Sport Alba Iulia – 29 iunie – Ora 17:40 – 18:30 – Teren II – Techirghiol

Sparta Techirghiol – Luceafărul Brăila – 29 iunie – Ora 18:30 – 19:20 – Teren II – Techirghiol

Grupa E

1. CSM Făgăraș

2. LPS Vaslui I

3. CSM Lugoj

4. Ripensia Timișoara II

Etapa I

CSM Făgăraș – Ripensia Timișoara II – 28 iunie – Ora 17:40 – 18:30 – Teren Sintetic Eforie

LPS Vaslui I – CSM Lugoj – 28 iunie – Ora 18:30 – 19:20 – Teren Sintetic Eforie

Etapa II

CSM Lugoj – Ripensia Timișoara II – 29 iunie – Ora 12:10 – 13:00 – Teren I Techirghiol

CSM Făgăraș – LPS Vaslui I – 29 iunie – Ora 11:20 – 12:10 – Teren I Techirghiol

Etapa III

LPS Vaslui I – Ripensia Timișoara II – 29 iunie – Ora 16:50 – 17:40 – Teren Sintetic Eforie

CSM Lugoj – CSM Făgăraș – Ora 17:40 – 18:30 – Teren Sintetic Eforie

Grupa F

1. CS Vulcan

2. LPS Vaslui II

3. Ripensia Timișoara I

4. FC Voluntari

Etapa I

CS Vulcan – FC Voluntari – 29 iunie – Ora 16:00 – 16:40 – Teren Sintetic Eforie

LPS Vaslui II – Ripensia Timișoara I – 28 iunie – Ora 19:20 – 20:10 – Teren Sintetic Eforie

Etapa II

Ripensia Timișoara I – FC Voluntari – 29 iunie Ora 10:40 – 11:20 – Teren I Techirghiol

CS Vulcan – LPS Vaslui II – 29 iunie Ora 18:30 – 19:20 – Teren Sintetic Eforie

Etapa III

LPS Vaslui II – FC Voluntari – 30 iunie – Ora 9:00 – 9:40 – Teren Sintetic Eforie

CS Vulcan – Ripensia Timișoara I – 30 iunie – Ora 9:40 – 10:30 – Teren Sintetic Eforie

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending