Contactează-ne

Sport

Se cunoaște programul meciurilor de la Țăndărei Cup 2021

Publicat acum

,

Țăndărei Cup, competiție ajunsă la cea de a treia ediție, programată a avea loc pe 24 aprilie, și amânată pentru 15 mai, a anuțat oficial programul complet.

Categoria 2010

Grupa A: Juniorul Țăndărei, Viitorul Fârţăneşti, Voința Valu lui Traian, Kinder Constanța

Grupa B: Sparta Techirghiol, Sporting Galați, ACS Medin Sport Slobozia, CSM Fetești

Teren I – Ora 9.00 – 9.40 – Grupa A – Kinder Constanța – Voința Valu lui Traian

Teren I – Ora 9.50 – 10.30 – Grupa A – Juniorul Țăndărei – Viitorul Fârţăneşti

Teren II – Ora 9.00 – 9.40 – Grupa B – Sparta Techirghiol – CSM Fetești

Teren II – Ora 9.50 – 10.30 – Grupa B – Sporting Galați – ACS Medin Sport Slobozia

Teren I – Ora 10.30 – 11.10 – Grupa A – Voința Valu lui Traian – Viitorul Fârţăneşti

Teren I – Ora 11.20 – 12.00 – Grupa A – Kinder Constanța – Juniorul Țăndărei

Teren II – Ora 10.30 – 11.10 – Grupa B – ACS Medin Sport Slobozia – CSM Fetești

Teren II – Ora 11.20 – 12.00 – Grupa B – Sparta Techirghiol – Sporting Galați

Teren I – Ora 12.10 -12.50 – Grupa A – Juniorul Țăndărei – Voința Valu lui Traian

Teren I – Ora 13.00 – 13.40 – Grupa A – Viitorul Fârţăneşti – Kinder Constanța

Teren II – Ora 12.10 -12.50 – Grupa B – Sporting Galați – CSM Fetești

Teren II – Ora 13.00 – 13.40 – Grupa B – ACS Medin Sport Slobozia – Sparta Techirghiol

Marea finală la categoria 2010 este programată la ora 17.30.

Categoria 2012

Grupa A: Juniorul Țăndărei, Pescărușul Sarichioi, Viitorul Fârţăneşti, Voința Valu lui Traian

Grupa B: ACSC Cazasu, Sporting Galați, Sparta Techirghiol, ACS Medin Sport Slobozia

Ora 9.00 – 9.30 – Grupa A – Juniorul Țăndărei – Pescărușul Sarichioi

Ora 9.40 – 10.20 – Grupa A – Viitorul Fârţăneşti – Voința Valu lui Traian

Ora 10.30 – 11.00 – Grupa B – ACS Medin Sport Slobozia – Sparta Techirghiol

Ora 11.00 – 11.40 – Grupa B – ACSC Cazasu – Sporting Galați

Ora 11.50 – 12.20 – Grupa A – Pescărușul Sarichioi – Voința Valu lui Traian

Ora 12.20 – 12.50 – Grupa A – Juniorul Țăndărei – Viitorul Fârţăneşti

Ora 13.00 – 13.30 – Grupa B – Sparta Techirghiol – Sporting Galați

Ora 13.40 – 14.10 – Grupa B – ACS Medin Sport Slobozia – ACSC Cazasu

Ora 14.20 – 14.50 – Grupa A – Viitorul Fârţăneşti – Pescărușul Sarichioi

Ora 15.00 – 15.30 – Grupa A – Voința Valu lui Traian – Juniorul Țăndărei

Ora 15.40 – 16.10 – Grupa B –  ACSC Cazasu – Sparta Techirghiol

Ora 16.20 – 16.50 – Grupa B – Sporting Galați – ACS Medin Sport Slobozia

Marea finală la categoria 2012 este programată la ora 19.00.

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending