Contactează-ne

Sport

Programul meciurilor de la Țăndărei Cup

Publicat acum

,

Miercuri, 27 aprilie 2022, orașul Țăndărei din județul Ialomița va deveni pentru o zi capitala fotbalului juvenil românesc.

Ediția 2022 a Țăndărei Cup va aduce la start 16 echipe, la două categorii de vârstă 2013 și 2014!

Categoria 2013 (sistem de joc 6+1)

Grupa A (Teren I)

CS Junior Țăndărei

ACSM Delta Tulcea

ACSC Cazasu

CSM Fetești

Ora 9.00 – 9.40 – CS Junior Țăndărei – CSM Fetești

Ora 9.40 – 10.20 – ACSM Delta Tulcea – ACSC Cazasu

Ora 10.20 – 11.00 – CSM Fetești – ACSC Cazasu

Ora 11.00 – 11.40 – CS Junior Țăndărei – ACSM Delta Tulcea

Ora 11.40 – 12.20 – ACSM Delta Tulcea – CSM Fetești

Ora 12.20 – 13.00 – ACSC Cazasu – CS Junior Țăndărei

Grupa B (Teren II)

Abatorul Slobozia

Luceafărul Târgoviște

Luceafărul Brăila

ASFC Urziceni

Ora 9.00 – 9.40 – Abatorul Slobozia – ASFC Urziceni

Ora 9.40 – 10.20 – Luceafărul Târgoviște – Luceafărul Brăila

Ora 10.20 – 11.00 – ASFC Urziceni – Luceafărul Brăila

Ora 11.00 – 11.40 – Abatorul Slobozia – Luceafărul Târgoviște

Ora 11.40 – 12.20 – Luceafărul Târgoviște – ASFC Urziceni

Ora 12.20 – 13.00 – Luceafărul Brăila – Abatorul Slobozia

Meciuri eliminatorii

 Teren I – Ora 14.00 – 14.40 – Semifinale Locurile 5-8

 Teren II – Ora 14.00 – 14.40 – Semifinale Locurile 5-8

 Teren I – Ora 14.40 – 15.20 – Semifinale Locurile 1-4

 Teren II – Ora 14.40 – 15.20 – Semifinale Locurile 1-4

 Teren I – Ora 15.20 – 16.00 – Finală Locurile 7-8

 Teren II – Ora 15.20 – 16.00 – Finală Locurile 5-6

 Teren I – Ora 16.00 – 16.40 – Finală Locurile 3-4

 Teren II – Ora 16.00 – 16.40 – Finală Locurile 1-2

Categoria 2014 (sistem de joc 4+1)

Grupa A

CS Junior Țăndărei

Luceafărul Târgoviște

Sporting Galați

ACS Medin Sport Slobozia

Ora 9.00 – 9.30 – CS Junior Țăndărei – ACS Medin Sport Slobozia

Ora 9.30 – 10.00 – Sporting Galați – Luceafărul Târgoviște

Ora 11.00 – 11.30 – ACS Medin Sport Slobozia – Sporting Galați

Ora 11.30 – 12.00 – CS Junior Țăndărei – Luceafărul Târgoviște

Ora 13.00 – 13.30 – Luceafărul Târgoviște – ACS Medin Sport Slobozia

Ora 13.30 – 14.00 – Sporting Galați – CS Junior Țăndărei

Grupa B

Abatorul Slobozia

ACSM Delta Tulcea

Școala de Fotbal Luceafărul Noua Generație

ACS Medin Sport Slobozia II

Ora 10.00 – 10.30 – Abatorul Slobozia – ACS Medin Sport Slobozia II

Ora 10.30 – 11.00 – ACSM Delta Tulcea – Școala de Fotbal Luceafărul Noua Generație

Ora 12.00 – 12.30 – ACS Medin Sport Slobozia II – Școala de Fotbal Luceafărul Noua Generație

Ora 12.30 – 13.00 – Abatorul Slobozia – ACSM Delta Tulcea

Ora 14.00 -14.30 – ACSM Delta Tulcea – ACS Medin Sport Slobozia II

Ora 14.30 – 15.00 – Școala de Fotbal Luceafărul Noua Generație – Abatorul Slobozia

Meciuri eliminatorii

Ora 15.00 – 15.30 – Semifinală Locurile 5-8

Ora 15.30 – 16.00 – Semifinală Locurile 5-8

Ora 16.00 – 16.30 – Semifinală Locurile 1-4

Ora 16.30 – 17.00 – Semifinală Locurile 1-4

Ora 17.00 – 17.30 – Finală Locurile 7-8

Ora 17.30 -18.00 – Finală Locurile 5-6

Ora 18.00 – 18.30 – Finală Locurile 3-4

Ora 18.30 – 19.00 – Finală Locurile 1-2

Trending