Contactează-ne

Sport

Țăndărei Cup 2021 – Schimbări în programul competiției

Publicat acum

,

1 decembrie se sărbătorește prin fotbal la Țăndărei, în județul Ialomița. 10 echipe vor fi la startul Țăndărei Cup, competiție ce anul acesta se adresează categoriei de vârstă 2013.

Iată programul complet al competiției

Grupa A

Pescăruşul Sarichioi

Junior Țăndărei

Kids Sport Călărași

ACSC Cazasu

ASFC Urziceni

Etapa I – Ora 9.00 – 9.40 – Teren I – Junior Țăndărei – ASFC Urziceni

Etapa I – Ora 9.00 – 9.40 – Teren II – Kids Sport Călărași – ACSC Cazasu

Etapa II – Ora 9.40 – 10.20 – Teren II – ASFC Urziceni – Kids Sport Călărași

Etapa II – Ora 9.40 – 10.20 – Teren III – Pescăruşul Sarichioi – Junior Țăndărei

Etapa III – Ora 10.20 – 11.00 – Teren III – Pescăruşul Sarichioi – Kids Sport Călărași

Etapa III – Ora 11.00 – 11.40 – Teren I – ASFC Urziceni – ACSC Cazasu

Etapa IV – Ora 11.40 – 12.20 –  Teren I – Pescăruşul Sarichioi – ACSC Cazasu

Etapa IV – Ora 11.40 – 12.20 – Teren II – Junior Țăndărei – Kids Sport Călărași

Etapa V – Ora 12.20 – 13.00 – Teren II – ACSC Cazasu – Junior Țăndărei

Etapa V – Ora 12.20 – 13.00 – Teren III – Pescăruşul Sarichioi – ASFC Urziceni

Grupa B

ACS Luceafărul Târgoviște

CS Viitorul Hârșova

Sporting Galați

Kinder Brăila

Abatorul Slobozia

Etapa I – Ora 9.00 – 9.40 – Teren III – CS Viitorul Hârșova – Abatorul Slobozia

Etapa I – Ora 9.40 – 10.20 – Teren I – Sporting Galați- Kinder Brăila

Etapa II – Ora 10.20 – 11.00 – Teren I – Abatorul Slobozia – Sporting Galați

Etapa II- Ora 10.20 – 11.00 – Teren II – ACS Luceafărul Târgoviște – CS Viitorul Hârșova

Etapa III – Ora Ora 11.00 – 11.40 – Teren II – Sporting Galați – ACS Luceafărul Târgoviște

Etapa III – Ora Ora 11.00 – 11.40 – Teren III – Kinder Brăila – Abatorul Slobozia

Etapa IV – Ora 11.40 – 12.20 –  Teren III – ACS Luceafărul Târgoviște – Kinder Brăila

Etapa IV – Ora 12.20 – 13.00 – Teren I – CS Viitorul Hârșova – Sporting Galați

Etapa V – Ora 13.00 – 13.40 – Teren I – CS Viitorul Hârșova – Sporting Galați

Etapa V – Ora 13.00 – 13.40 – Teren II – ACS Luceafărul Târgoviște – Abatorul Slobozia

Meciuri Eliminatorii

Ora 14.00 – 14.40 – Teren I – Finală Locurile 5-6

Ora 14.00 – 14.40 – Teren II – Finală Locurile 7-8

Ora 14.00 – 14.40 – Teren III – Finală Locurile 9-10

Ora 14.40 – 15.20 – Teren I – Semifinală Locurile 1-4

Ora 14.40 – 15.20 – Teren II – Semifinală Locurile 1-4

Ora 15.20 – 16.00 – Teren II – Finală Locurile 3-4

Ora 15.20 – 16.00 – Teren I – Finală Locurile 1-2

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending