Contactează-ne

Sport

Țăndărei Cup – Programul meciurilor

Publicat acum

,

10 echipe vor fi la startul Țăndărei Cup, competiție programată pe 1 decembrie, în orașul Țăndărei, județul Ialomița, pentru categoria de vârstă 2013.

Iată programul complet al competiției

Grupa A

Pescăruşul Sarichioi

Junior Țăndărei

Kids Sport Călărași

ACSC Cazasu

ASFC Urziceni

Ora 8.30 – 9.10 – Teren I – Junior Țăndărei – ASFC Urziceni

Ora 9.10 – 9.50 – Teren I – Kids Sport Călărași – ACSC Cazasu

Ora 9.50 – 10.30 – Teren I – ASFC Urziceni – Kids Sport Călărași

Ora 10.30 – 11.10 – Teren I – Pescăruşul Sarichioi – Junior Țăndărei

Ora 11.10 – 11.50 – Teren I – Pescăruşul Sarichioi – Kids Sport Călărași

Ora 11.50 – 12.30 – Teren I – ASFC Urziceni – ACSC Cazasu

Ora 12.30 – 13.10 –  Teren I – Pescăruşul Sarichioi – ACSC Cazasu

Ora 13.10 – 13.50 – Teren I – Junior Țăndărei – Kids Sport Călărași

Ora 13.50 – 14.30 – Teren I – ACSC Cazasu – Junior Țăndărei

Ora 14.30 – 15.10 – Teren I – Pescăruşul Sarichioi – ASFC Urziceni

Grupa B

ACS Luceafărul Târgoviște

CS Viitorul Hârșova

Sporting Galați

Kinder Brăila

Abatorul Slobozia

Ora 8.30 – 9.10 – Teren II – CS Viitorul Hârșova – Abatorul Slobozia

Ora 9.10 – 9.50 – Teren II – Sporting Galați- Kinder Brăila

Ora 9.50 – 10.30 – Teren II – Abatorul Slobozia – Sporting Galați

Ora 10.30 – 11.10 – Teren II – ACS Luceafărul Târgoviște – CS Viitorul Hârșova

Ora 11.10 – 11.50 – Teren II – Sporting Galați – ACS Luceafărul Târgoviște

Ora 11.50 – 12.30 – Teren II – Kinder Brăila – Abatorul Slobozia

Ora 12.30 – 13.10 –  Teren II – ACS Luceafărul Târgoviște – Kinder Brăila

Ora 13.10 – 13.50 – Teren II – CS Viitorul Hârșova – Sporting Galați

Ora 13.50 – 14.30 – Teren II – Kinder Brăila – Sporting Galați

Ora 14.30 – 15.10 – Teren II – ACS Luceafărul Târgoviște – Abatorul Slobozia

Ora 15.30 – 16.10 – Teren II – Finală Locurile 9-10

Ora 15.30 – 16.10 – Teren I – Finală Locurile 7-8

Ora 16.10 – 16.50 – Teren I – Finală Locurile 5-6

Ora 16.10 – 16.50 – Teren II – Finală Locurile 3-4

Ora 17.00 – 17.40 – Teren I – Finală Locurile 1-2

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending