Sport

Cupa Mării Negre 2021 – Categoria 2009 – Programul meciurilor eliminatorii

Publicat acum

,

Fotbalul spectacol a fost la el acasă în faza grupelor categoriei 2009 de la Cupa Mării Negre. Partide precum Alma Sibiu Albastru – LPS Vaslui 4-5, Zenit Sibiu – Universitatea Craiova 3-3 sau Sparta Techirghiol – GT Sport Alba Iulia 3-3, au încântat publicul spectator. Acum urmează duelurile din fazele eliminatorii, și se anunță meciuri încinse.

Sferturi de finală Locurile 1-8 – Kinder Constanța – Afla Galați – Joi 9 septembrie ora 15.30 – 16.30 (Teren I Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 1-8 – Academia Hagi – Zenit Sibiu – Joi 9 septembrie ora 16.30 – 17.30 (Teren I Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 1-8 – Universitatea Craiova – GT Sport Alba Iulia – Joi 9 septembrie ora 17.30 – 18.30 (Teren I Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 1-8 – CSS Botoșani – Alma Sibiu Alb – Joi 9 septembrie ora 18.30 – 19.30 (Teren I Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 9-16 – CS Vulcan – Alma Sibiu Albastru – Joi 9 septembrie ora 15.30 – 16.30 (Teren II Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 9-16 – Sparta Techirghiol – Optium Alba Iulia – Joi 9 septembrie ora 16.30 – 17.30 (Teren II Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 9-16 – CSS Medgidia – Kinder Târgu Jiu – Joi 9 septembrie ora 17.30 – 18.30 (Teren II Techirghiol)

Sferturi de finală Locurile 9-16 – LPS Vaslui – CSM Lugoj – Joi 9 septembrie ora 18.30 – 19.30 (Teren II Techirghiol)

Meciurile, care vor avea o durată de 50 de minute (2 reprize de 25 de minute), vor avea loc pe stadionul Sparta din Techirghiol.