Contactează-ne

Sport

Cazasu Cup/ Schimbare de program la categoria 2011/2012

Publicat acum

,

În acest weekend va avea loc prima ediție a Cazasu Cup.  Competiția se adresează categoriilor de vârstă 2011 / 2012 și 2013 / 2014.

La categoria 2011 / 2021 organizatorii au fost nevoiți să schimbe programul competiției după ce 2 echipe au anunțat în ultimul moment că nu pot onora invitația.

La această categorie, unde sunt înscrise șase echipe, se va juca în sistem campionat.

Program Categoria 2011 / 2021 (2 reprize x 20 de minute – 6+1) – 6 noiembrie

Ora 9.00 – 9.50 – Teren I – ACSC Cazasu – Kinder Brăila

Ora 9.00 – 9.50 – Teren II – Stars Brăila – Sporting Galați

Ora 9.50 – 10.40 – Teren I – Kinder Constanța – ACS Sport Star Buzău

Ora 9.50 – 10.40 – Teren II – ACSC Cazasu – Stars Brăila

Ora 10.40 – 11.30 – Teren I – Sporting Galați – Kinder Constanța

Ora 10.40 – 11.30 – Teren II – Kinder Brăila – ACS Sport Star Buzău

Ora 11.30 – 12.20 – Teren I – Stars Brăila – Kinder Brăila

Ora 11.30 – 12.20 – Teren II – ACSC Cazasu – Kinder Constanța

Ora 12.20 – 13.10 – Teren I – ACS Sport Star Buzău – Sporting Galați

Ora 12.20 – 13.10 – Teren II – Stars Brăila – Kinder Constanța

Ora 13.10 – 14.00 – Teren I – Kinder Brăila – Sporting Galați

Ora 13.10 – 14.00 – Teren II –  Stars Brăila – ACS Sport Star Buzău

Ora 14.00 – 14.50 – Teren I – Kinder Constanța – Kinder Brăila

Ora 14.00 – 14.50 – Teren II – ACS Sport Star Buzău – ACSC Cazasu

Ora 14.50 – 15.40 – Teren I – Sporting Galați – ACSC Cazasu

Categoria 2013/2014 (2 reprize x 15 de minute – 6+1) – 7 noiembrie

Grupa A – Teren I

ACSC Cazasu

Sporting Galați

Stars Brăila

CSM Râmnicu Sărat

Etapa I

ACSC Cazasu – CSM Râmnicu Sărat – Ora 9.00 – 9.40

Sporting Galați – Stars Brăila – Ora 9.40 – 10.20

Etapa II

CSM Râmnicu Sărat – Stars Brăila – Ora 10.20 -11.00

ACSC Cazasu – Sporting Galați – Ora 11.00 -11.40

Etapa III

Sporting Galați – CSM Râmnicu Sărat – Ora 11.40 – 12.20

Stars Brăila – ACSC Cazasu – Ora 12.20 – 13.00

Grupa B  – Teren II

Dacia Unirea Brăila

Junior Țăndărei

ACSC Sport Star Buzău

Kinder Brăila

Etapa I

Dacia Unirea Brăila – Kinder Brăila – Ora 9.00 – 9.40

Junior Țăndărei – ACSC Sport Star Buzău – Ora 9.40 – 10.20

Etapa II

Kinder Brăila – ACSC Sport Star Buzău – Ora 10.20 -11.00

Dacia Unirea Brăila – Junior Țăndărei  – Ora 11.00 -11.40

Etapa III

Junior Țăndărei  – Kinder Brăila – Ora 11.40 – 12.20

ACSC Sport Star Buzău – Dacia Unirea Brăila – Ora 12.20 – 13.00

Semifinale

14.00 – 14.40 – Teren I – Semifinală Locurile 5-8

14.00 – 14.40 – Teren II – Semifinală Locurile 5-8

14.40 – 15.20 – Teren I – Semifinală Locurile 1-4

14.40 – 15.20 – Teren II – Semifinală Locurile 1-4  

Finale

15.20 -16.00 – Teren I – Finală Locurile 7-8

15.20 – 16.00 – Teren II – Finală Locurile 5-6

16.00 – 16.40 – Teren II – Finală Locurile 3-4

16.00 – 16.40 – Teren I – Finală Locurile 1-2

Publicitate
Adaugă un comentariu

You must be logged in to post a comment Login

Lasă un comentariu

Trending