The Hottest Porn Videos Online mecum.porn Quality porns videos Free indian porn tube videos indiansexmovies.mobi hot indian women watch online
Connect with us

Sport

Cazasu Cup / Programul categoriei 2015

Published

on

Cazasu Cup ediția 2023 se va încheia pe 2 decembrie cu partidele categoriei 2015.

Iată programul competiției:

Cazasu Cup – Categoria 2013 (4+1 – 2R X 15 de minute – 2 decembrie)

Grupa A

  1. Medin Sport Slobozia
  2. ACSC Cazasu
  3. Luceafărul Galați
  4. Luceafărul Brăila Alb-Roșu (2016)
  5. Stars Brăila

-Teren I-

Etapa I

ACSC Cazasu – Stars Brăila – Ora 8:00 – 8:35

Luceafărul Galați – Luceafărul Brăila Alb-Roșu – Ora 8:35 – 9:10

Etapa II

Stars Brăila – Lucefărul Galați – Ora 9:10 – 9:45

Medin Sport Slobozia – ACSC Cazasu – Ora 9:45 – 10:20

Etapa III

Luceafărul Galați – Medin Sport Slobozia – Ora 10:20 – 10:55

Luceafărul Brăila Alb-Roșu – Stars Brăila – Ora 10:55 – 11:30

Etapa IV

Medin Sport Slobozia – Luceafărul Brăila Alb-Roșu – Ora 11:30 – 12:05

ACSC Cazasu – Luceafărul Galați – Ora 12:05 – 12:40

Etapa V

Luceafărul Brăila Alb-Roșu – ACSC Cazasu – Ora 12:40 – 13:15

Stars Brăila – Medin Sport Slobozia – Ora 13:15 – 13:50

Grupa B

  1. CS Junior Țăndărei
  2. Luceafărul Brăila Alb
  3. Real Galați
  4. AS Black Sea Năvodari
  5. Luceafărul Brăila Roșu

-Teren II-

Etapa I

Luceafărul Brăila Alb – Luceafărul Brăila Roșu – Ora 8:00 – 8:35

Real Galați – AS Black Sea Năvodari – Ora 8:35 – 9:10

Etapa II

Luceafărul Brăila Roșu – Real Galați – Ora 9:10 – 9:45

CS Junior Țăndărei – Luceafărul Brăila Alb – Ora 9:45 – 10:20

Etapa III

Real Galați – CS Junior Țăndărei – Ora 10:20 – 10:55

AS Black Sea Năvodari – Luceafărul Brăila Roșu – Ora 10:55 – 11:30

Etapa IV

CS Junior Țăndărei – AS Black Sea Năvodari – Ora 11:30 – 12:05

Luceafărul Brăila Alb – Real Galați – Ora 12:05 – 12:40

Etapa V

AS Black Sea Năvodari – Luceafărul Brăila Alb – Ora 12:40 – 13:15

Luceafărul Brăila Roșu – CS Junior Țăndărei – Ora 13:15 – 13:50

Meciuri clasament

Ora 14:00 – 14:35 – Meciuri clasament Teren I

Ora 14:00 – 14:35 – Meciuri clasament Teren II

Ora 14:35 – 15:10 – Semifinale Teren I

Ora 14:35 – 15:10 – Semifinale Teren II

Ora 15:10 – 15:45 – Meciuri clasament Teren I

Ora 15:10 – 15:45 – Meciuri clasament Teren II

Ora 15:45 – 16:20 – Finala Mică Teren II

Ora 15:45 – 16:20 – Finala Mare Teren I

Pentru înscrierea la competiție fiecare echipă va fi obligată să prezinte un tabel nominal cu lotul, care va include numele fiecărui jucător, data nașterii și numărul după tricou, iar în caz de contestație va fi necesar prezentarea pașaportului, carnetului de elev vizat la zi sau a carnetului de legitimare, de asemenea vizat la zi.

Orice contestație sau reclamație vor trebuie să fie prezentate în scris doar de antrenorul sau delegatul echipei în termen de 15 minute de la finalul meciului. Taxa de contestație este de 200 ron.

Trending