Contactează-ne

Sport

Cazasu Cup 2021 – Programul meciurilor

Publicat acum

,

În perioada 6-7 noiembrie va avea loc prima ediție a Cazasu Cup.  Competiția se adresează categoriilor de vârstă 2011 / 2012 și 2013 / 2014.

Iată programul meciurilor:

Categoria 2011/2012 (2 reprize x 20 de minute) – 6 noiembrie

Grupa A – Teren I

ACSC Cazasu

Dacia Unirea Brăila

Kinder Brăila

ACS Sport Star Buzău

Etapa I

ACSC Cazasu – ACS Sport Star Buzău – Ora 9.00 – 9.50

Dacia Unirea Brăila – Kinder Brăila – Ora 9.50 – 10.40

Etapa II

ACS Sport Star Buzău – Kinder Brăila – Ora 10.40 -11.30

ACSC Cazasu – Dacia Unirea Brăila – Ora 11.30 -12.20

Etapa III

Dacia Unirea Brăila – ACS Sport Star Buzău – Ora 12.20 – 13.10

Kinder Brăila – ACSC Cazasu – Ora 13.10 – 14.00

Grupa B  – Teren II

Sporting Galați

Stars Brăila

Juniorul Bârlad

Kinder Constanța

Etapa I

Sporting Galați – Kinder Constanța – Ora 9.00 – 9.50

Stars Brăila – Juniorul Bârlad – Ora 9.50 – 10.40

Etapa II

Kinder Constanța – Juniorul Bârlad – Ora 10.40 -11.30

Sporting Galați – Stars Brăila – Ora 11.30 -12.20

Etapa III

Stars Brăila – Kinder Constanța – Ora 12.20 – 13.10

Juniorul Bârlad – Sporting Galați – Ora 13.10 – 14.00

Semifinale

15.00 – 15.50 – Teren I – Semifinală Locurile 5-8

15.00 – 15.50 – Teren II – Semifinală Locurile 5-8

15.50 – 16.40 – Teren I – Semifinală Locurile 1-4

15.50 – 16.40 – Teren II – Semifinală Locurile 1-4  

Finale

16.40 -17.30 – Teren I – Finală Locurile 7-8

16.40 – 17.30 – Teren II – Finală Locurile 5-6

17.30 – 18.20 – Teren II – Finală Locurile 3-4

17.30 – 18.20 – Teren I – Finală Locurile 1-2

Categoria 2013/2014 (2 reprize x 15 de minute) – 7 noiembrie

Grupa A – Teren I

ACSC Cazasu

Sporting Galați

Stars Brăila

CSM Râmnicu Sărat

Etapa I

ACSC Cazasu – CSM Râmnicu Sărat – Ora 9.00 – 9.40

Sporting Galați – Stars Brăila – Ora 9.40 – 10.20

Etapa II

CSM Râmnicu Sărat – Stars Brăila – Ora 10.20 -11.00

ACSC Cazasu – Sporting Galați – Ora 11.00 -11.40

Etapa III

Sporting Galați – CSM Râmnicu Sărat – Ora 11.40 – 12.20

Stars Brăila – ACSC Cazasu – Ora 12.20 – 13.00

Grupa B  – Teren II

Dacia Unirea Brăila

Juniorul Bârlad

ACSC Sport Star Buzău

Kinder Brăila

Etapa I

Dacia Unirea Brăila – Kinder Brăila – Ora 9.00 – 9.40

Juniorul Bârlad – ACSC Sport Star Buzău – Ora 9.40 – 10.20

Etapa II

Kinder Brăila – ACSC Sport Star Buzău – Ora 10.20 -11.00

Dacia Unirea Brăila – Juniorul Bârlad – Ora 11.00 -11.40

Etapa III

Juniorul Bârlad – Kinder Brăila – Ora 11.40 – 12.20

ACSC Sport Star Buzău – Dacia Unirea Brăila – Ora 12.20 – 13.00

Semifinale

14.00 – 14.40 – Teren I – Semifinală Locurile 5-8

14.00 – 14.40 – Teren II – Semifinală Locurile 5-8

14.40 – 15.20 – Teren I – Semifinală Locurile 1-4

14.40 – 15.20 – Teren II – Semifinală Locurile 1-4  

Finale

15.20 -16.00 – Teren I – Finală Locurile 7-8

15.20 – 16.00 – Teren II – Finală Locurile 5-6

16.00 – 16.40 – Teren II – Finală Locurile 3-4

16.00 – 16.40 – Teren I – Finală Locurile 1-2

Publicitate
Adaugă un comentariu

You must be logged in to post a comment Login

Lasă un comentariu

Trending