Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre / Programul competițiilor feminine

Publicat acum

,

În perioada 14-19 august, Cupa Mării Negre programează meciurile categoriilor Under 16 și Under 12 Feminin.

Iată programul celor două competiții:

Under 12 Feminin (2 reprize x 15 minute) – Teren Eforie Nord Complex Marea Neagră

Student Sport Alba Iulia

ProSport București

ACS Predu

ACS Șoimii Simand

CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea

Etapa I

ProSport București – CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – 14 august ora 16:00 – 16:40

ACS Predu – ACS Șoimii Simand – 14 august ora 16:40 – 17:20

Etapa II

CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – ACS Predu – 14 august 17:20 – 18:00

Student Sport Alba Iulia – ProSport București – 14 august ora 18:00 – 18:40

Etapa III

ACS Predu – Student Sport Alba Iulia – 15 august ora 16:00 – 16:40

ACS Șoimii Simand – CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – 15 august ora 16:40 – 17:20

Etapa IV

ACS Șoimii Simand – Student Sport Alba Iulia – 15 august 17:20 – 18:00

ProSport București – ACS Predu – 15 august ora 18:00 – 18:40

Etapa V

ProSport București – ACS Șoimii Simand – 17 august ora 18:30 – 19:10

Student Sport Alba Iulia – CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – 17 august ora 19:10 – 19:50

Under 16 Feminin (2 reprize x 20 de minute) – Teren Techirghiol

Grupa A

FC Petrolul Ploiești

Rapid București Vișiniu

CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea

ACS Juniorul București

Viitorul Curita

Etapa I

Rapid București Vișiniu – Viitorul Curita – 15 august ora 9:00 – 9:50 (Teren I)

CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – ACS Juniorul București – 15 august ora 9:00 – 9:50 (Teren II)

Etapa II

Viitorul Curita – CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – 15 august ora 10:40 – 11:30 (Teren I)

FC Petrolul Ploiești – Rapid București Vișiniu – 15 august ora 10:40 – 11:30 (Teren II)

Etapa III

CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea – FC Petrolul Ploiești – 16 august ora 16:00 – 16:50 (Teren I)

ACS Juniorul București – Viitorul Curita – 16 august ora 16:00 – 16:50 (Teren II)

Etapa IV

FC Petrolul Ploiești – ACS Juniorul București – 16 august ora 17:40 – 18:30 (Teren I)

Rapid București Vișiniu – CS Sportmax 2007 Râmnicu Vâlcea 16 august ora 17:40 – 18:30 (Teren II)

Etapa V

ACS Juniorul București – Rapid București Vișiniu – 17 august – 9:00 – 9:50 (Teren I)

Viitorul Curita – FC Petrolul Ploiești – 17 august ora 9:50 – 10:40 (Teren I)

Grupa B

Rapid București Alb

ACS Performanța Ighiu

ProSport București

UTA Arad

Cetate Turnu Măgurele

Etapa I

ACS Performanța Ighiu – Cetate Turnu Măgurele – 15 august ora 9:50 – 10:40 (Teren I)

ProSport București – UTA Arad  – 15 august ora 9:50 – 10:40 (Teren II)

Etapa II

Cetate Turnu Măgurele – ProSport Bucureșt – 15 august ora 11:30 – 12:20 (Teren I)

Rapid București Alb – ACS Performanța Ighiu – 15 august ora 11:30 – 12:20 (Teren II)

Etapa III

ProSport București – Rapid București Alb – 16 august ora 16:50 – 17:40 (Teren I)

UTA Arad – Cetate Turnu Măgurele – 16 august ora 16:50 – 17:40 (Teren II)

Etapa IV

Rapid București Alb – UTA Arad – 16 august ora 18:30 – 19:20 (Teren I)

ACS Performanța Ighiu – ProSport București – 16 august ora 18:30 – 19:20 (Teren II)

Etapa V

UTA Arad – ACS Performanța Ighiu – 17 august ora 10:40 – 11:30 (Teren I)

Cetate Turnu Măgurele – Rapid București Alb – 17 august ora 11:30 – 12:20 (Teren I)

Meciuri eliminatorii

Grupa 1-4 – Semifinală 1 – 18 august 9:00 – 9:50 (Teren I)

Grupa 1-4 – Semifinală 2  – 18 august 9:50 – 10:40 (Teren I)

Grupa 5-8 – Semifinală 1 – 18 august ora 10:40 – 11:30 (Teren I)

Grupa 5-8 – Semifinală 2 – 18 august ora 11:30 – 12:20 (Teren I)

Finală Locurile 9-10 – 18 august ora 15:00 – 15:50 (Teren I)

Finală Locurile 7-8 –  18 august ora 15:50 – 16:40 (Teren I)

Finală Locurile 5-6  –  18 august ora 16:40 – 17:30 (Teren I)

Finală Locurile  3-4  –  18 august ora 17:30 – 18:20 (Teren I)

Finală Locurile 1-2  –  18 august ora 18:20 – 19:10 (Teren I)

Pentru înscrierea la competiție fiecare echipă va trebui să prezinte un tabel nominal cu lotul, care va include numele fiecărui jucător, data nașterii și numărul după tricou, plus viza medicală, iar în caz de contestație va fi necesar prezentarea pașaportului, carnetului de elev vizat la zi sau a carnetului de legitimare, de asemenea vizat la zi.

Cupa Mării Negre este o competiție inclusă în proiectul Asociației Județene de Fotbal Constanța – „Fotbalul – o punte spre comunitate”, proiect realizat cu sprijinul Consiliul Județean Constanța.

Trending