The Hottest Porn Videos Online mecum.porn Quality porns videos Free indian porn tube videos indiansexmovies.mobi hot indian women watch online
Connect with us

Sport

Cupa Mării Negre / Programul categoriei 2010

Published

on

În perioada 13-19 august, Cupa Mării Negre programează partidele categoriei 2010.

12 echipe vor fi la startul acestei categorii, iar toate partidele vor avea loc pe terenul sintetic din cadrul Complex Marea Neagră.

Iată programul competiției:

Categoria 2010 (8+1 – 2RX20 de minute)

Grupa A

Viva Sport Constanța

Viitorul Mădăraș

Olimpia Satu Mare

CS Phoenix Buziaș

Tricolorul Lanurile

Sparta Techirghiol

Etapa I

Viva Sport Constanța – Sparta Techirghiol – 13 august ora 16:00 – 16:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Viitorul Mădăraș – Tricolorul Lanurile – 13 august ora 16:45 – 17:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Olimpia Satu Mare – CS Phoenix Buziaș – 13 august ora 17:30 – 18:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa II

Sparta Techirghiol – CS Phoenix Buziaș – 14 august ora 16:45 – 17:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Tricolorul Lanurile – Olimpia Satu Mare – 14 august ora 17:30 – 18:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Viva Sport Constanța – Viitorul Mădăraș – 14 august ora 18:15 – 19:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa III

Viitorul Mădăraș – Sparta Techirghiol – 16 august ora 10:45 – 11:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Olimpia Satu Mare – Viva Sport Constanța – 16 august ora 11:30 – 12:15 (Teren Complex Marea Neagră)

CS Phoenix Buziaș – Tricolorul Lanurile – 16 august ora 12:15 – 13:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa IV

Sparta Techirghiol – Tricolorul Lanurile – 16 august ora 18:15 – 19:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Viva Sport Constanța – CS Phoenix Buziaș – 16 august ora 19:00 – 19:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Viitorul Mădăraș – Olimpia Satu Mare – 16 august ora 19:45 – 20:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa V

Olimpia Satu Mare – Sparta Techirghiol – 17 august ora 8:30 – 9:15 (Teren Complex Marea Neagră)

CS Phoenix Buziaș – Viitorul Mădăraș – 17 august ora 9:15 – 10:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Tricolorul Lanurile – Viva Sport Constanța – 17 august ora 10:00 – 10:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Grupa B

Ultimate Eleven

Luceafărul Brăila

CS Juniorul Satu Mare

Aurora 23 August

Viitorul Poienarii Burchii

CSM Moinești

Etapa I

Ultimate Eleven – CSM Moinești – 13 august ora 18:15 – 19:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Luceafărul Brăila – Viitorul Poienarii Burchii – 13 august ora 19:00 – 19:45 (Teren Complex Marea Neagră)

CS Juniorul Satu Mare – Aurora 23 August – 14 august 16:00 – 16:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa II

CSM Moinești – Aurora 23 August – 14 august ora 19:00 – 19:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Viitorul Poienarii Burchii – CS Juniorul Satu Mare – 14 august ora 19:45 – 20:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Ultimate Eleven – Luceafărul Brăila – 14 august ora 20:30 – 21:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa III

Luceafărul Brăila – CSM Moinești – 16 august ora 8:30 – 9:15 (Teren Complex Marea Neagră)

CS Juniorul Satu Mare – Ultimate Eleven – 16 august ora 9:15 – 10:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Aurora 23 August – Viitorul Poienarii Burchii – 16 august ora 10:00 – 10:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa IV

CSM Moinești – Viitorul Poienarii Burchii – 16 august ora 16:00 – 16:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Ultimate Eleven – Aurora 23 August – 16 august ora 16:45 – 17:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Luceafărul Brăila – CS Juniorul Satu Mare – 16 august ora 17:30 – 18:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Etapa V

CS Juniorul Satu Mare – CSM Moinești – 17 august ora 10:45 – 11:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Aurora 23 August – Luceafărul Brăila – 17 august ora 11:30 – 12:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Viitorul Poienarii Burchii – Ultimate Eleven – 17 august ora 12:15 – 13:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Meciuri eliminatorii

Semifinale Locurile 9-12

Meci 1 – 18 august ora 8:30 – 9:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Meci 2 – 18 august ora 9:15 – 10:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Semifinale Locurile 1-4

Meci 1 – 18 august ora 10:00 – 10:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Meci 2 – 18 august ora 10:45 – 11:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Semifinale Locurile 5-8

Meci 1 – 18 august ora 11:30 – 12:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Meci 2 – 18 august ora 12:15 – 13:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Finală Locurile 11-12 – 18 august ora 16:00 – 16:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Finală Locurile 9-10 – 18 august ora 16:45 – 17:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Finală Locurile 7-8 – 18 august ora 17:30 – 18:15 (Teren Complex Marea Neagră)

Finală Locurile 5-6 – 18 august ora 18:15 – 19:00 (Teren Complex Marea Neagră)

Finală Locurile 3-4 – 18 august ora 19:00 – 19:45 (Teren Complex Marea Neagră)

Finală Locurile 1-2 – 18 august ora 19:45 – 20:30 (Teren Complex Marea Neagră)

Pentru înscrierea la competiție fiecare echipă va fi obligată să prezinte un tabel nominal cu lotul, care va include numele fiecărui jucător, data nașterii și numărul după tricou, iar în caz de contestație va fi necesar prezentarea pașaportului, carnetului de elev vizat la zi sau a carnetului de legitimare, de asemenea vizat la zi.

Orice contestație sau reclamație vor trebuie să fie prezentate în scris doar de antrenorul sau delegatul echipei în termen de 15 minute de la finalul meciului. Taxa de contestație este de 200 ron.

La această categorie de vârstă organizatorii au introdus concepul POWER-PLAY. Astfel dacă o echipă va avea un avantaj de patru goluri, va juca automat cu un om în minus până când diferența se va reduce la doar trei goluri.

Cupa Mării Negre este o competiție inclusă în proiectul Asociației Județene de Fotbal Constanța – „Fotbalul – o punte spre comunitate”, proiect realizat cu sprijinul Consiliul Județean Constanța.

Trending