Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre / Categoria 2015 – Programul competiției

Publicat acum

,

În perioada 3-8 iulie la Cupa Mării Negre vor intra în joc copii născuți în 2015.

La startul competiției se vor alinia 15 echipe, care au fost împărțite în 3 grupe de câte 5.

Iată programul complet al competiției

Categoria 2015 (2 reprize x 15 minute)

Grupa A

1. CFR Timișoara Alb

2. Luceafărul Târgoviște Alb

3. LPS Vaslui Roșu

4. Kinder Constanța Galben

5. Axi Club București

Etapa I

Luceafărul Târgoviște Alb – Axi Club București – 3 iulie ora 17:00 – 17:30

LPS Vaslui Roșu – Kinder Constanța Galben – 3 iulie ora 17:30 – 18:00

Etapa II

Axi Club București – LPS Vaslui Roșu – 4 iulie ora 9:00 – 9:30

CFR Timișoara Alb – Luceafărul Târgoviște Alb – 4 iulie 9:30 -10:00

Etapa III

LPS Vaslui Roșu – CFR Timișoara Alb – 4 iulie ora 16:00 – 16:30

Kinder Constanța Galben – Axi Club București – 4 iulie ora 16:30 – 17:00

Etapa IV

CFR Timișoara Alb – Kinder Constanța Galben – 4 iulie ora 19:00 – 19:30

Luceafărul Târgoviște Alb – LPS Vaslui Roșu – 4  iulie ora 19:30 – 20:00

Etapa V

Kinder Constanța Galben – Luceafărul Târgoviște Alb – 5 iulie ora 10:00 – 10:30

Axi Club București – CFR Timișoara Alb – 5 iulie ora 10:30 – 11:00

Grupa B

1. Luceafărul Târgoviște Albastru

2.LPS Vaslui Albastru

3.Steaua Noua Generație

4.CFR Simeria

5.Sparta Techirghiol

Etapa I

LPS Vaslui Albastru – Sparta Techirghiol – 3 iulie ora 18:00 – 18:30

Steaua Noua Generație – CFR Simeria – 3 iulie 18:30 – 19:00

Etapa II

Sparta Techirghiol – Steaua Noua Generație – 4 iulie 10:00 -10:30

Luceafărul Târgoviște Albastru – LPS Vaslui Albastru – 4 iulie 10:30 -11:00

Etapa III

Steaua Noua Generație – Luceafărul Târgoviște Albastru – 4 iulie ora 17:00 – 17:30

CFR Simeria – Sparta Techirghiol – 4 iulie ora 17:30 – 18:00

Etapa IV

Luceafărul Târgoviște Albastru – CFR Simeria – 4 iulie ora 20:00 – 20:30

LPS Vaslui Albastru – Steaua Noua Generație – 4 iulie ora 20:30 – 21:00

Etapa V

CFR Simeria – LPS Vaslui Albastru – 5 iulie ora 11:00 – 11:30

Sparta Techirghiol – Luceafărul Târgoviște Albastru – 5 iulie 11:30 -12:00

Grupa C

1.CFR Timișoara Vișiniu

2.ACS Sport Star Buzău

3.Viitorul Galați

4.Kinder Constanța Negru

5.CS Sorii Juniors Lupeni

Etapa I

ACS Sport Star Buzău – CS Sorii Juniors Lupeni – 3 iulie 19:00 – 19:30

Viitorul Galați – Kinder Constanța Negru – 3 iulie 19:30 – 20:00

Etapa II

CS Sorii Juniors Lupeni – Viitorul Galați – 4 iulie 11:00 -11:30

CFR Timișoara Vișiniu – ACS Sport Star Buzău – 4 iulie 11:30 – 12:00

Etapa III

Viitorul Galați – CFR Timișoara Vișiniu – 4 iulie ora 18:00 – 18:30

Kinder Constanța Negru – CS Sorii Juniors Lupeni – 4 iulie ora 18:30 – 19:00

Etapa IV

CFR Timișoara Vișiniu – Kinder Constanța Negru – 5 iulie ora 9:00 – 9:30

ACS Sport Star Buzău – Viitorul Galați – 5 iulie ora 9:30 – 10:00

Etapa V

Kinder Constanța Negru – ACS Sport Star Buzău – 5 iulie 12:00 – 12:30

CS Sorii Juniors Lupeni – CFR Timișoara Vișiniu – 5 iulie 12:30 – 13:00

Meciuri eliminatorii

Locurile 1-8

Sfert de Finală – 6 iulie ora 18:30 -19:00

Sfert de Finală – 6 iulie ora 19:00 – 19:30

Sfert de Finală – 6 iulie ora 19:30 – 20:00

Sfert de Finală – 6 iulie ora 20:00 – 20:30

Locurile 5-8

Semifinală – 7 iulie ora 9:00 – 9:30

Semifinală – 7 iulie ora 9:30 – 10:00

Finală Locurile 7-8 – 7 iulie ora 18:00 – 18:30

Finală Locurile 5-6 – 7 iulie ora 18:30 – 19:00

Locurile 1-4

Semifinală – 7 iulie ora 10:00 – 10:30

Semifinală – 7 iulie ora 10:30 – 11:00

Finală Locurile 3-4 – 7 iulie ora 19:00 – 19:30

Finală Locurile 1-2 – 7 iulie ora 19:30 – 20:00

Locurile 9-12

Semifinală – 6 iulie ora 16:30 – 17:00

Semifinală – 6 iulie ora 17:30 – 18:00

Finală Locurile 11-12 – 7 iulie ora 11:00 – 11:30

Finală Locurile 9-10 – 7 iulie ora 11:30 – 12:00

Locurile 13-15 (Grupă)

Meci 1 – 6 iulie ora 16:00 – 16:30

Meci 2 – 7 iulie ora 17:00 – 17:30

Meci 3 – 7 iulie ora 17:30 – 18:00

Toate meciurile vor avea loc pe terenul sintetic din Complexul Marea Neagră Eforie Nord.

Trending