Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre – Categoria 2014 / Programul competiției

Publicat acum

,

În perioada 7 – 12 august, pe terenul din cadrul Complexului Marea Neagră Eforie Nord, vor avea loc partidele categoriei 2014 de la Cupa Mării Negre.

Cele 16 echipe au fost împărțite în 4 grupe de câte 4 echipe.

Iată programul partidelor din grupe:

Categoria 2014 (2 reprize x 15 de minute)

Grupa A

ACS Kids Sânmihaiu Român Alb

Raiders București Roșu

Luceafărul Brăila

Sparta Techirghiol

Etapa I

ACS Kids Sânmihaiu Român  Alb – Sparta Techirghiol – 7 august ora 15:30-16:10

Raiders București Roșu – Luceafărul Brăila – 7 august ora 16:10 – 16:50

Etapa II

Sparta Techirghiol – Luceafărul Brăila – 8 august ora 8:00 – 8:40

ACS Kids Sânmihaiu Român Alb – Raiders București Roșu – 8 august ora 8:40 – 9:20

Etapa III

Raiders București Roșu – Sparta Techirghiol – 8 august 15:30 – 16:10

Luceafărul Brăila – ACS Kids Sânmihaiu Român Alb – 8 august ora 16:10 – 16:50

Grupa B

CFR Timișoara

Luceafărul Târgoviște Alb

Real Galați

ACS Galactic Junior Valea Someșului

Etapa I

CFR Timișoara – ACS Galactic Junior Valea Someșului – 7 august ora 16:50 – 17:30

Luceafărul Târgoviște Alb – Real Galați – 7 august ora 17:30 – 18:10

Etapa II

ACS Galactic Junior Valea Someșului – Real Galați – 8 august ora 9:20 – 10:00

CFR Timișoara – Luceafărul Târgoviște Alb – 8 august ora 10:00 – 10:40

Etapa III

Luceafărul Târgoviște Alb – ACS Galactic Junior Valea Someșului – 8 august ora 16:50 – 17:30

Real Galați – CFR Timișoara – 8 august ora 17:30 – 18:10

Grupa C

ACS Kids Sânmihaiu Român Roșu

Luceafărul Târgoviște Albastru

Raiders București Negru

ACS Sport Star Buzău

Etapa I

ACS Kids Sânmihaiu Român Roșu – ACS Sport Star Buzău – 7 august ora 18:10 – 18:50

Luceafărul Târgoviște Albastru – Raiders București Negru – 7 august ora 18:50 – 19:30

Etapa II

ACS Sport Star Buzău – Raiders București Negru – 8 august ora 10:40 – 11:20

ACS Kids Sânmihaiu Român Roșu – Luceafărul Târgoviște Albastru – 8 august ora 11:20 – 12:00

Etapa III

Luceafărul Târgoviște Albastru – ACS Sport Star Buzău – 8 august ora 18:10 – 18:50

Raiders București Negru – ACS Kids Sânmihaiu Român Roșu – 8 august ora 18:50 – 19:30

Grupa D

Academia de Fotbal Biarena

Keep Going București

Kinder Constanța

Sticla Arieșul Turda

Etapa I

Academia de Fotbal Biarena – Sticla Arieșul Turda – 7 august ora 19:30 – 20:10

Keep Going București – Kinder Constanța – 7 august ora 20:10 – 21:00

Etapa II

Sticla Arieșul Turda – Kinder Constanța – 8 august ora 12:00 – 12:40

Academia de Fotbal Biarena – Keep Going București – 8 august ora 12:40 – 13:20

Etapa III

Keep Going București – Sticla Arieșul Turda – 8 august ora 19:30 – 20:10

Kinder Constanța – Academia de Fotbal Biarena – 8 august ora 20:10 – 21:00

9 august va fi zi liberă, iar meciurile eliminatorii vor începe pe 10 august.

SISTEMUL DE JOC VA FI 4+1, iar timpul de joc 2 reprize de 15 de minute.

Pentru înscrierea la competiție fiecare echipă va trebui să prezinte un tabel nominal cu lotul, care va include numele fiecărui jucător, data nașterii și numărul după tricou, plus viza medicală, iar în caz de contestație va fi necesar prezentarea pașaportului, carnetului de elev vizat la zi sau a carnetului de legitimare, de asemenea vizat la zi.

Cupa Mării Negre este o competiție inclusă în proiectul Asociației Județene de Fotbal Constanța – „Fotbalul – o punte spre comunitate”, proiect realizat cu sprijinul Consiliul Județean Constanța.

Trending