Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre Categoria 2012 – Programul competiției

Publicat acum

,

În perioada 26 iunie – 1 iulie Cupa Mării Negre programează meciurile categoriei 2012.

16 echipe vor fi prezente la această categorie, împărțite în 4 grupe de câte 4.

Grupa A

ACS Lucefărul Târgoviște

Palatul Copiilor Constanța

Unirea Slobozia

ACS Sport Star Buzău

Grupa  B

VIVA Sport Constanța

CFR Timișoara Alb

Viitorul Tiha Bârgăului

Luceafărul Brăila

Grupa C

Viitorul Bistrița

Raiders București

ACS Viitorul Lugoj

Alma Sibiu

Grupa D

CFR Timișoara Vișiniu

Real Galați

ACS Transilvania Bistrița

ACS Hebe Sângeorz-Băi

Programul competiției

26 iunie  (Teren Eforie Sud)

Ora 17:00 – 17:50 Teren I – Grupa A – ACS Lucefărul Târgoviște – ACS Sport Star Buzău

Ora 17:00 – 17:50 Teren II – Grupa A – Palatul Copiilor Constanța – Unirea Slobozia

Ora 17:50 – 18:40 Teren I – Grupa B – CFR Timișoara Alb – Viitorul Tiha Bârgăului

Ora 17:50 – 18:40 Teren II – Grupa B -VIVA Sport Constanța – Luceafărul Brăila

Ora 18:40 – 19:30 Teren I – Grupa C – Viitorul Bistrița – Alma Sibiu

Ora 18:40 – 19:30 Teren II – Grupa C – Raiders București – ACS Viitorul Lugoj

Ora 19:30 – 20:20 Teren I – Grupa D – CFR Timișoara Vișiniu – ACS Hebe Sângeorz-Băi

Ora 19:30 – 20:20 Teren II – Grupa D – Real Galați – ACS Transilvania Bistrița

27 iunie (Teren Techirghiol)

Ora 9:00 – 9:50 Teren I – Grupa A – ACS Sport Star Buzău – Unirea Slobozia

Ora 9:00 – 9:50 Teren II – Grupa A – ACS Lucefărul Târgoviște – Palatul Copiilor Constanța

Ora 9:50 – 10:40  Teren I – Grupa B – Luceafărul Brăila – Viitorul Tiha Bârgăului

Ora 9:50 – 10:40  Teren II – Grupa B – VIVA Sport Constanța – CFR Timișoara Alb

Ora 10:40 – 11:30 Teren I – Grupa C – Alma Sibiu – ACS Viitorul Lugoj

Ora 10:40 – 11:30 Teren II – Grupa C – Viitorul Bistrița – Raiders București

Ora 11:30 – 12:20 Teren I – Grupa D – ACS Hebe Sângeorz-Băi – ACS Transilvania Bistrița

Ora 11:30 – 12:20 Teren II – Grupa D – CFR Timișoara Vișiniu – Real Galați

Ora 17:00 – 17:50 Teren I – Grupa A – Palatul Copiilor Constanța – ACS Sport Star Buzău

Ora 17:00 – 17:50 Teren II – Grupa A – Unirea Slobozia – ACS Lucefărul Târgoviște

Ora 17:50 – 18:40 Teren I – Grupa B – CFR Timișoara Alb – Luceafărul Brăila

Ora 17:50 – 18:40 Teren II – Grupa B – Viitorul Tiha Bârgăului – VIVA Sport Constanța

Ora 18:40 – 19:30 Teren I – Grupa C – Raiders București – Alma Sibiu

Ora 18:40 – 19:30 Teren II – Grupa C – ACS Viitorul Lugoj –  Viitorul Bistrița

Ora 19:30 – 20:20 Teren I – Grupa D – Real Galați – ACS Hebe Sângeorz-Băi

Ora 19:30 – 20:20 Teren II – Grupa D – ACS Transilvania Bistrița – CFR Timișoara Vișiniu

28 iunie Liber

29 iunie (Teren Techirghiol)

Ora 9:00 – 9:50 Teren I – Grupa 8-16 Sferturi de finală

Ora 9:00 – 9:50 Teren II – Grupa 8-16 Sferturi de finală

Ora 9:50 – 10:40 Teren I – Grupa 8-16 Sferturi de finală

Ora 9:50 – 10:40 Teren II – Grupa 8-16 Sferturi de finală

Ora 10:40 – 11:30 Teren I – Grupa 1-8 Sferturi de finală

Ora 10:40 – 11:30 Teren II – Grupa 1-8 Sferturi de finală

Ora 11:30 – 12:20 Teren I – Grupa 1-8 Sferturi de finală

Ora 11:30 – 12:20 Teren II – Grupa 1-8 Sferturi de finală

Ora 17:00 – 17:50 Teren I – Grupa 12-16 Semifinale

Ora 17:00 – 17:50 Teren II – Grupa 12-16 Semifinale

Ora 17:50 – 18:40 Teren I – Grupa 9-12 Semifinale

Ora 17:50 – 18:40 Teren II – Grupa 9-12 Semifinale

Ora 18:40 – 19:30 Teren I – Grupa 5-8 Semifinale

Ora 18:40 – 19:30 Teren II – Grupa 5-8 Semifinale

Ora 19:30 – 20:20 Teren I – Grupa 1-4 Semifinale

Ora 19:30 – 20:20 Teren II – Grupa 1-4 Semifinale

30 iunie (Teren Techirghiol)

Ora 17:00 – 17:50 Teren I – Finală locurile 15-16

Ora 17:00 – 17:50 Teren II – Finală locurile 13-14

Ora 17:50 – 18:40 Teren I – Finală locurile 11-12

Ora 17:50 – 18:40 Teren II – Finală locurile 9-10

Ora 18:40 – 19:30 Teren I – Finală locurile 7-8

Ora 18:40 – 19:30 Teren II – Finală locurile 5-6

Ora 19:30 – 20:20 Teren I – Finală locurile 3-4

Ora 19:30 – 20:20 Teren II – Finală locurile 1-2

La această categorie organizatorii vor introduce concepul POWER-PLAY. Astfel dacă o echipă va avea un avantaj de patru goluri (4-0, 5-1,6-2 etc), va juca automat cu un om în minus până când diferența se va reduce la doar trei goluri (4-1,5-2, 6-3 etc).

Pentru înscrierea la competiție fiecare echipă va trebui să prezinte un tabel nominal cu lotul, care va include numele fiecărui jucător, data nașterii și numărul după tricou, plus viza medicală, iar în caz de contestație va fi necesar prezentarea pașaportului, carnetului de elev vizat la zi sau a carnetului de legitimare, de asemenea vizat la zi.

Trending