Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre Categoria 2010 / Programul competiției

Publicat acum

,

Cel mai așteptat turneu de fotbal pentru copii de pe litoral, Cupa Mării Negre, pleacă la drum pe 13 iunie cu categoria 2010.

Iată programul competiției:

Categoria 2010 – 2R x 25 minute

Grupa A

1. Juniorul Satu Mare Violet

2. Ciprian Dinu Alb

3. Luceafărul Brăila

4. Viitorul Poienarii Burchii

5. Sparta Techirghiol

Etapa I

Ciprian Dinu Alb – Sparta Techirghiol – 13 iunie ora 18:00 – 19:00 (Teren I)

Luceafărul Brăila – Viitorul Poienarii Burchii – 13 iunie ora 18:00 – 19:00 (Teren II)

Etapa II

Sparta Techirghiol – Luceafărul Brăila – 14 iunie ora 9:00 – 10:00 (Teren I)

Juniorul Satu Mare Violet – Ciprian Dinu Alb – 14 iunie ora 9:00 – 10:00 (Teren II)

Etapa III

Luceafărul Brăila – Juniorul Satu Mare Violet – 15 iunie ora 9:00 – 10:00 (Teren I)

Viitorul Poienarii Burchii – Sparta Techirghiol –  15 iunie ora 9:00 – 10:00 (Teren II)

Etapa IV

Juniorul Satu Mare Violet – Viitorul Poienarii Burchii – 15 iunie ora 18:00 – 19:00 (Teren I)

Ciprian Dinu Alb – Luceafărul Brăila – 15 iunie ora 18:00 – 19:00 (Teren II)

Etapa V

Viitorul Poienarii Burchi – Ciprian Dinu Alb – 17 iunie ora 9:00 – 10:00 (Teren I)

Sparta Techirghiol – Juniorul Satu Mare Violet – 17 iunie ora 9:00 – 10:00 (Teren II)

Grupa B

  1. Juniorul Satu Mare Alb
  2. CS Medgidia
  3. CS Plimob Sighetu Marmației
  4. Arix București
  5. Ciprian Dinu Verde

Etapa I

CS Medgidia – Ciprian Dinu Verde – 13 iunie ora 19:00 – 20:00 (Teren I)

CS Plimbo Sighetu Marmației – Arix București – 13 iunie ora 19:00 – 20:00 (Teren II)

Etapa II

Ciprian Dinu Verde – CS Plimbo Sighetu Marmației – 14 iunie ora 10:00 – 11:00 (Teren I)

Juniorul Satu Mare Alb – CS Medgidia – 14 iunie ora 10:00 – 11:00 (Teren II)

Etapa III

CS Plimbo Sighetu Marmației – Juniorul Satu Mare Alb – 15 iunie ora 10:00 – 11:00 (Teren I)

Arix București – Ciprian Dinu Verde –  15 iunie ora 10:00 – 11:00 (Teren II)

Etapa IV

Juniorul Satu Mare Alb – Arix București – 15 iunie ora 19:00 – 20:00 (Teren I)

CS Medgidia – CS Plimbo Sighetu Marmației – 15 iunie ora 19:00 – 20:00 (Teren II)

Etapa V

Arix București – CS Medgidia – 17 iunie ora 10:00 – 11:00 (Teren I)

Ciprian Dinu Verde – Juniorul Satu Mare Alb – 17 iunie ora 10:00 – 11:00 (Teren II)

Meci de clasament Locurile – 9-10

Finala – 17 iunie ora 17:00 – 18:00 – Teren I

Meciuri de clasament Locurile – 5-8

Semifinala I – 17 iunie ora 18:00 – 19:00 – Teren I

Semifinala II – 17 iunie ora 18:00 – 19:00 – Teren II

Finala Mică – 18 iunie ora 10:00 – 11:00 Teren I

Finala Mare – 18 iunie ora 10:00 – 11:00 Teren II

Meciuri de clasament Locurile – 1-4

Semifinala I – 17 iunie ora 19:00 – 20:00 – Teren I

Semifinala II – 17 iunie ora 19:00 – 20:00 – Teren II

Finala Mică – 18 iunie ora 11:00 – 12:00 Teren I

Finala Mare – 18 iunie ora 11:00 – 12:00 Teren II

Fiecare echipă va trebui să prezinte un tabel nominal cu lotul prezent la turneu (data nașterii, numărul de pe tricou, viza medicală, număr carnet legitimare – pentru jucătorii legitimați)!

Trending