Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre / Categoria 2006 – Programul competiției

Publicat acum

,

În perioada 31 iulie – 4 august, pe terenul central din cadrul Complexului Sportiv Techirghiol, vor avea loc partidele categoriei 2006 de la Cupa Mării Negre.

Cele 10 echipe participante au fost împărțite în 2 grupe de câte 5 echipe.

Iată programul competiției

Categoria 2006 (2 reprize x 30 de minute)

Grupa A

CSO Ovidiu

Luceafărul Brăila

LPS Vaslui Alb

Școala de Fotbal Damian Militaru

FC Voluntari

Etapa I

Luceafărul Brăila – FC Voluntari – 31 iulie ora 15:30 – 16:40

LPS Vaslui Alb – Școala de Fotbal Damian Militaru – 31 iulie ora 16:40-17:50

Etapa II

FC Voluntari – LPS Vaslui Alb – 1 august ora 10:50 -11:00

CSO Ovidiu – Luceafărul Brăila – 1 august ora 11:00 – 12:10

Etapa III

LPS Vaslui Alb – CSO Ovidiu – 1 august ora 17:50 – 19:00

Școala de Fotbal Damian Militaru – FC Voluntari – 1 august ora 19:00 – 20:10

Etapa IV

CSO Ovidiu Școala de Fotbal Damian Militaru – 2 august ora 8:30 – 9:40

Luceafărul Brăila – LPS Vaslui Alb  – 2 august ora 9:40 -10:50

Etapa V

Școala de Fotbal Damian Militaru – Luceafărul Brăila – 2 august  ora 15:30 – 16:40

FC Voluntari – CSO Ovidiu – 2 august ora 16:40-17:50

Grupa B

Kinder Constanța

CSO Drăgășani

Unirea Bascov

Spartan Kids Craiova

LPS Vaslui Roșu

Etapa I

CSO Drăgășani – LPS Vaslui Roșu – 31 iulie ora 17:50 – 19:00

Unirea Bascov – Spartan Kids Craiova – 31 iulie ora 19:00 – 20:10

Etapa II

LPS Vaslui Roșu – Unirea Bascov – 1 august ora 8:30 – 9:40

Kinder Constanța – CSO Drăgășani – 1 august ora 9:40 -10:50

Etapa III

Unirea Bascov – Kinder Constanța – 1 august  ora 15:30 – 16:40

Spartan Kids Craiova – LPS Vaslui Roșu – 1 august ora 16:40-17:50

Etapa IV

Kinder Constanța Spartan Kids Craiova – 2 august ora 10:50 -11:00

CSO Drăgășani – Unirea Bascov – 2 august ora 11:00 – 12:10

Etapa V

Spartan Kids Craiova – CSO Drăgășani – 2 august ora 17:50 – 19:00

LPS Vaslui Roșu – Kinder Constanța – 2 august ora 19:00 – 20:10

Meciuri eliminatorii

Grupa 1-4 – Semifinală 1 – 3 august ora 8:30 – 9:40

Grupa 1-4 – Semifinală 2  – 3 august ora 9:40 -10:50

Grupa 5-8 – Semifinală 1 – 3 august ora 10:50 -11:00

Grupa 5-8 – Semifinală 2 – 3 august ora 11:00 – 12:10

Finală Locurile 9-10 – 3 august ora 12:10 -13:20

Finală Locurile 7-8 – 4 august ora 15:30 – 16:40

Finală Locurile 5-6  – 4 august ora 16:40-17:50

Finală Locurile  3-4  – 4 august ora 17:50 – 19:00

Finală Locurile 1-2  – 4 august ora 19:00 – 20:10

Cupa Mării Negre este o competiție inclusă în proiectul Asociației Județene de Fotbal Constanța – „Fotbalul – o punte spre comunitate”, proiect realizat cu sprijinul Consiliul Județean Constanța.

Trending