Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre 2021 – Categoria 2009 – Schimbări în programul competiției

Publicat acum

,

Categoria 2009, cea care închide Cupa Mării Negre 2021, va avea la start 16 echipe împărțite în 4 grupe a câte 4. Academia Hagi este ultima echipă înscrisă la turneu.

               Grupa A

1. CS Vulcan

2. Alma Sibiu Alb

3. Kinder Târgu Jiu

4. Kinder Constanța

Etapa I

CS Vulcan – Kinder Constanța – 6 septembrie ora 16.00 – 17.00 – Teren I Techirghiol

Alma Sibiu Alb – Kinder Târgu Jiu – 6 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren I Techirghiol

Etapa II

Kinder Constanța – Kinder Târgu Jiu – 7 septembrie ora 9.00 -10.00 – Teren I Techirghiol

CS Vulcan – Alma Sibiu Alb – 7 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren I Techirghiol

Etapa III

Alma Sibiu Alb – Kinder Constanța – 7 septembrie ora 16.00 – 17.00 – Teren I Techirghiol

Kinder Târgu Jiu – CS Vulcan – 7 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren I Techirghiol

Grupa B

1. CSS Botoșani

2. CSM Lugoj

3. GT Sport Alba Iulia

4. Sparta Techirghiol

Etapa I

CSS Botoșani – Sparta Techirghiol – 6 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren I Techirghiol

CSM Lugoj – GT Sport Alba Iulia – 6 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Etapa II

Sparta Techirghiol – GT Sport Alba Iulia – 7 septembrie ora 11.00 – 12.00 – Teren I Techirghiol

CSS Botoșani – CSM Lugoj – 7 septembrie ora 12.00 – 13.00 – Teren I Techirghiol

Etapa III

CSM Lugoj – Sparta Techirghiol – 7 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren I Techirghiol

GT Sport Alba Iulia – CSS Botoșani – 7 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Grupa C

1. Zenit Sibiu

2. Optimum Alba Iulia

3. CS Medgidia

4. Universitatea Craiova

Etapa I

Zenit Sibiu – Universitatea Craiova – 6 septembrie ora 16.00 – 17.00 – Teren II Techirghiol

Optimum Alba Iulia – CS Medgidia – 6 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren II Techirghiol

Etapa II

Universitatea Craiova – CS Medgidia – 7 septembrie ora 9.00 -10.00 – Teren II Techirghiol

Zenit Sibiu – Optimum Alba Iulia – 7 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Optimum Alba Iulia – Universitatea Craiova – 7 septembrie ora 16.00 – 17.00 – Teren II Techirghiol

CS Medgidia – Zenit Sibiu – 7 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren II Techirghiol

Grupa D

1. Academia Hagi

2. Alma Sibiu Albastru

3. Afla Galați

4. LPS Vaslui

Etapa I

Academia Hagi – LPS Vaslui – 6 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren II Techirghiol

Alma Sibiu Albastru – Afla Galați – 6 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Etapa II

Afla Galați – LPS Vaslui – 7 septembrie ora 11.00 – 12.00 – Teren II Techirghiol

Alma Sibiu Albastru – Academia Hagi – 7 septembrie ora 12.00 – 13.00 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Alma Sibiu Albastru – LPS Vaslui – 7 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren II Techirghiol

Afla Galați – Academia Hagi – 7 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Meciurile, care vor avea o durată de 50 de minute (2 reprize de 25 de minute), vor avea loc pe stadionul Sparta din Techirghiol.

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending