Contactează-ne

Sport

Cupa Mării Negre 2021 – Categoria 2009 – Programul competiției

Publicat acum

,

Cel mai puternic turneu de copii și juniori pe pe litoralul românesc, Cupa Mării Negre, dă ultima reprezentație în perioada 6-11 septembrie când sunt programate partidele categoriei 2009.

15 echipe vor fi la startul acestei categorii, împărțite în 3 grupe a câte 5 formații.

               Grupa A

1. CS Vulcan

2. Alma Sibiu Alb

3. Kinder Târgu Jiu

4. Kinder Constanța

5. LPS Vaslui

Etapa I

Alma Sibiu Alb – LPS Vaslui – 6 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren I Techirghiol

Kinder Târgu Jiu – Kinder Constanța – 6 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren I Techirghiol

Etapa II

LPS Vaslui – Kinder Târgu Jiu – 7 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren I Techirghiol

CS Vulcan – Alma Sibiu Alb – 7 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren I Techirghiol

Etapa III

Kinder Târgu Jiu – CS Vulcan – 7 septembrie ora 17.00 – 18.00 Teren I Techirghiol

Kinder Constanța – LPS Vaslui – 7 septembrie ora 18.00 – 19.00 Teren I Techirghiol

Etapa IV

CS Vulcan – Kinder Constanța – 8 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren I Techirghiol

Alma Sibiu Alb – Kinder Târgu Jiu – 8 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren I Techirghiol

Etapa V

Kinder Constanța – Alma Sibiu Alb 8 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren I Techirghiol

LPS Vaslui – CS Vulcan – 8 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren I Techirghiol

Grupa B

1. CSS Botoșani

2. CSM Lugoj

3. Alma Sibiu Albastru

4. GT Sport Alba Iulia

5. Sparta Techirghiol

Etapa I

CSM Lugoj – Sparta Techirghiol – 6 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren II Techirghiol

Alma Sibiu Albastru – GT Sport Alba Iulia – 6 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren II Techirghiol

Etapa II

Sparta Techirghiol – Alma Sibiu Albastru – 7 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren II Techirghiol

CSS Botoșani – CSM Lugoj – 7 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren II Techirghiol

Etapa III

Alma Sibiu Albastru – CSS Botoșani – 7 septembrie ora 17.00 – 18.00 Teren II Techirghiol

GT Sport Alba Iulia – Sparta Techirghiol – 7 septembrie ora 17.00 – 18.00 Teren II Techirghiol

Etapa IV

CSS Botoșani – GT Sport Alba Iulia – 8 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren II Techirghiol

CSM Lugoj – Alma Sibiu Albastru – 8 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren II Techirghiol

Etapa V

GT Sport Alba Iulia – CSM Lugoj – 8 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren II Techirghiol

Sparta Techirghiol – CSS Botoșani – 8 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren II Techirghiol

Grupa C

1. Zenit Sibiu

2. Optimum Alba Iulia

3. CS Medgidia

4. Afla Galați

5.Universitatea Craiova

Etapa I

Optimum Alba Iulia – Universitatea Craiova – 6 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

CS Medgidia – Afla Galați – 6 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren II Techirghiol

Etapa II

Universitatea Craiova – CS Medgidia – 7 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren I Techirghiol

Zenit Sibiu – Optimum Alba Iulia – 7 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren II Techirghiol

Etapa III

CS Medgidia – Zenit Sibiu – 7 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Afla Galați – Universitatea Craiova – 7 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren II Techirghiol

Etapa IV

Zenit Sibiu – Afla Galați – 8 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren I Techirghiol

Optimum Alba Iulia – CS Medgidia – 8 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren II Techirghiol

Etapa V

Afla Galați – Optimum Alba Iulia – 8 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Universitatea Craiova – Zenit Sibiu – 8 septembrie ora 19.00 – 20.00 – Teren I Techirghiol

Programul meciurilor Eliminatorii Categoria 2009

Sferturi de finală locurile 1-8 – 10 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren I Techirghiol

Sferturi de finală locurile 1-8 – 10 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren I Techirghiol

Sferturi de finală locurile 1-8 – 10 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren I Techirghiol

Sferturi de finală locurile 1-8 – 10 septembrie ora 11.00 – 12.00 – Teren I Techirghiol

Semifinale locurile 5-8 – 10 septembrie ora 16.00 – 17.00 – Teren I Techirghiol

Semifinale locurile 5-8 – 10 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren I Techirghiol

Semifinale locurile 1-4 – 10 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren I Techirghiol

Semifinale locurile 1-4 – 10 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren I Techirghiol

Finală locurile 7-8 – 11 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren I Techirghiol

Finală locurile 5-6 – 11 septembrie ora 10.00 – 11.00 – Teren I Techirghiol

Finală locurile 3-4  – 11 septembrie ora 11.00 – 12.00 – Teren I Techirghiol

Finală locurile  1-2 – 11 septembrie ora 12.00 – 13.00 – Teren I Techirghiol

Semifinală locurile 9-12 – 10 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren II Techirghiol

Semifinală Locurile 9-12 – 10 septembrie ora 9.00 – 10.00 – Teren II Techirghiol

Finală Locurile 11-12 – 10 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren II Techirghiol

Finală Locurile 9-10  – 10 septembrie ora 17.00 – 18.00 – Teren II Techirghiol

Grupă locurile 13-15

Meci 1 – 10 septembrie ora 12.00 – 13.00 – Teren I Techirghiol

Meci 2 – 10 septembrie ora 18.00 – 19.00 – Teren II Techirghiol

Meci 3 – 11 septembrie ora 8.00 – 9.00 – Teren I Techirghiol

Meciurile, care vor avea o durată de 50 de minute (2 reprize de 25 de minute), vor avea loc pe stadionul Sparta din Techirghiol.

Publicitate
Adaugă un comentariu

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Trending